2021-12-09 Zaproszenie dla firm audytorskich

do wzięcia udziału w procedurze wyboru firmy audytorskiej, która przeprowadzi badania i przeglądy sprawozdań finansowych mBanku Hipotecznego S.A. za lata 2022 oraz 2023.

 

Zaproszenie dla firm audytorskich - PL

Invitation for audit firms - EN

2021-01-12 Ważne informacje w sprawie brexitu

Od 1 stycznia 2021 r. Wielka Brytania nie jest państwem członkowskim UE oraz częścią Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Oznacza to, że przestały obowiązywać dotychczasowe zasady (w tym możliwość korzystania ze swobody przepływu towarów, usług, kapitału i osób wewnątrz UE na podstawie prawa UE), czyli:

- podmioty z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz obywatele Wielkiej Brytanii stracili dostęp do rynku wewnętrznego UE,
- obywatele UE oraz podmioty z siedzibą w UE stracili dostęp do rynku brytyjskiego.

W wyniku ww zmiany mogą zmienić się zasady korzystania z usług bankowych, które ze względu na swój transgraniczny charakter mogłyby być powiązanie z Wielką Brytanią. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

 

Nie zmieniły się natomiast zasady obsługi umów kredytowych zabezpieczonych hipoteką na nieruchomości położonej na terytorium Polski.

2021-07-06 Nowe wygodne stałe oprocentowanie kredytu hipotecznego dla osób fizycznych

Od 1 lipca 2021 r. możesz zgłosić chęć zmiany oprocentowania (ze zmiennego na stałe przez 5 lat). Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

 

Jeśli Twój kredyt hipoteczny został udzielony przed wrześniem 2013 r. zgłoszenie dotyczące zmiany formuły oprocentowania ze  zmiennego na okresowo stałe wyślij do banku na adres e-mail: monitoring_mbh@mhipoteczny.pl lub listownie na adres: ul. Kilińskiego 74, 90-119 Łódź.

Zgłoszenie powinno zawierać: dane kredytobiorcy, numer umowy kredytowej.

2021-07-06 Zmieniamy Regulaminy mBanku Hipotecznego

10 lipca 2021 r. zmieni się Regulamin udzielania kredytów hipotecznych dla osób fizycznych przez mBank Hipoteczny S.A. oraz Regulamin przyjmowania i rozpatrywania reklamacji Klientów obsługiwanych za pośrednictwem mBanku S.A.

 

Sprawdź, co zmieniamy:

  • 1 lipca 2021 r. zmieni się nasz adres, dlatego aktualizujemy go w regulaminach. Nowy adres korespondencyjny to mBank Hipoteczny S.A. ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa;
  • 20 listopada 2020 r. zmienił się adres mBanku (naszego przedstawiciela), dlatego aktualizujemy go w regulaminach. Nowy adres to mBank S.A., ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa;
  • wkrótce reklamację wyślesz mailem z podpisem elektronicznym. Informację od kiedy skorzystasz z tego rozwiązania oraz adres, na który wyślesz reklamację, przekażemy Ci kolejnym komunikatem.

 

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie internetowej mBanku:

Zmieniamy Regulaminy mBanku Hipotecznego | Aktualności | mBank.pl